Jako každý rok, i letos můžete svým dětem dopřát zábavný a naučný program s Malinou během příměstských táborů. Konají se v KC Fara Libčice, každý den od pondělí do pátku od 7:00 do 17:00 hodin.

ČERVENEC: 10.-14.7. 2023 – již obsazen

SRPEN: 14.-18.8. 2023

Program tábora:

  • Každý den děti mohou přicházet mezi 7. a 9. hodinou, v této době je volná zábava, děti si mohou něco pěkného vytvořit v kreativním koutku, nebo hrát spolu v herně, kde mohou využít různé herní prvky, hrát společenské a stolní hry, nebo venku sportovat…
  • Od 9 hodin začíná společný organizovaný program. Realizujeme týmové hry, bojovky, nebo si uděláme výlety do okolí či jedeme na celodenní výlet do okolí Libčic (jezdíváme do Úholiček na Švestkovnu a na obří houpačky, do Prahy, kde navštívíme zajímavou výstavu, muzeum, divadlo či kino….) Dle počasí a volných termínů bychom rádi také zrealizovali cyklovýlet do okolí spojený s projížďkou na koních v Dolanech.
  • Denní program ukončujeme vždy opět v KC Fara, kam většinou přijíždíme do 16h, děti pak mají volnou zábavu až do ukončení tábora v 17h. Děti si tak můžete vyzvedávat kdykoliv během 16-17h.

Pro koho je tábor určen? Pro děti ve věku cca 5- cca 10 let. Je potřeba, aby děti poslouchaly, uměly jezdit na kole…

PROGRAM NA ČERVENEC

budeme přizpůsobovat počasí (pokud budou skutečně vysoké teploty, šli bychom na koupaliště), ale v plánu máme prozatím toto: 

Pondělí – výlet do Prahy do LUMIA GALERIE- interaktivní expozice audiovizuálního umění https://www.lumia.gallery/ 

Úterý – výlet do Úholiček do Švestkovny a na obří houpačky 

Středa – výlet do Prahy do Papilonie – motýlího domu https://papilonia.cz/cs 

Čtvrtek – výlet do ZOO Zelčín 

Pátek – podnikneme cyklovýlet do Dolan – možná budou všichni dostatečně zdatní i na delší výlet do Kralup, to uvidíme a podle nálady a schopností se přizpůsobíme. Kdyžtak zakotvíme v Dolanech u hasičských houpaček, smočíme nohy, bude-li vhodné počasí, pohrajeme si tam, pak pojedeme na hřiště k obchodu u vlaku. Bude-li otevřeno u Stánku u řeky, můžeme se stavit ještě i tam si pohrát na tamním hřišti. Prosím, všem dětem dejte do pořádku kola – ať jsou nafouknutá, provozuschopná, děti musí mít bezpodmínečně helmu. Bude také prima, když dětem na cestu dáte nějaké výrazné tričko/mikinu – podle počasí… aby byly dobře vidět, byť pojedeme pouze po cyklostezce… 

Cena?

550 Kč / den pro aktuální členy či sponzory Centra Malina (r. 2023), pro ostatní platí cena 600 Kč / den.

Cena zahrnuje: program, cestovné, vstupné, oběd, 2x svačinu a pitný režim.

Místo na táboře si zarezervujte na centrum-malina@seznam.cz, jakmile Vám potvrdíme, že je na táboře ještě místo pro Vaše dítě, můžete pak vyplnit přihlášku uvedenou v odkazu níže a vhodit ji do schránky KC Fara, 5. května 66. Pokud to pro Vás je komplikace, pak můžete poslat přihlášku e-mailem na centrum-malina@seznam.cz. Platbou pak stvrdíte svou rezervaci.