Přijďte si s dětmi „zablbnout“ na zahradu KC Fara Libčice.
Workshop „Family cirkus“ s Robertem Jančem a Cécile da Costa v sobotu 7.5.
Přihlašování na mcmalina@seznam.cz. Kapacita omezena.
Cena 450,- za rodinu/3 hodiny workshopu. (Rodina může být 1 rodič + 1 dítě nebo 2 rodiče + 1 dítě nebo 2 rodiče + 2 děti.) Karimatky s sebou

​O WORKSHOPU:
Během našeho setkání se formou společné hry zaměříme na uvědomění si vlastního těla zejména technik, které jsou potřeba v akrobacii. Podle věku a schopností účastníků postupně vyzkoušíme náročnější prvky. Seznámíme se také se škálou žonglovacích hraček a naučíme se základy žonglování s každou z nich. Hlavním cílem je pro nás strávit s radostí prožitý čas. Nejdůležitější je, že rodiče a děti společně prožijí okamžiky risku a následného úspěchu. Věřím, že tak můžeme prohloubit a obohatit vzájemný vztah rodičů a dětí v novém kontextu.

LEKTOŘI:
Robert Janč – v rámci organizace Zdravotní klaun vede od r. 2010 sociálně cirkusové projekty v dětských léčebnách, absolvoval seminář Family Circus s Rikou Taemans a je občasným lektorem tohoto kurzu v Cirqueonu, centru pro nový cirkus.
Cécile da Costa – tanečnice a zpěvačka. Vede pohybové a taneční workshopy pro děti i dospělé. Několik let organizovala ve Francii umělecké a kulturní aktivity pro rodiny s dětmi. Učí cirkusové dovednosti v Cirqueonu.