21.4. – MOJE TĚLO

Naše těla nás po celý život nezištně podporují ve všem, co děláme. Bez nároku na vděčnost. Možná jim nevěnujeme takovou péči a pozornost, kolik by potřebovala a všímáme si jich až v momentě, kdy nás něco bolí nebo omezuje v našich aktivitách. Pojďme se s nimi propojit skrze pohyb, dotek, zvuk a dech a vnímat jejich potřeby a zprávy pro nás.

Vezměte si s sebou deku.

 O ŽENSKÉM KRUHU

Novinka pro dospělé pod vedením Terezy Krčkové se bude konat jednou měsíčně v KC Fara Libčice. Tereza o „Ženském kruhu“ řekla toto:

Co je to ženský kruh? Je to skupina žen, která obvykle sedí v kruhu (proto kruh), která díky vyprávění příběhů inspiruje, povzbuzuje, ukazuje směr, lehkost, podporuje a přijímá ostatní ženy jako sestry, jako spolupoutnice na cestě životem. Ženské kruhy mohou být buď povídací nebo prožitkové, kdy budeme jak sdílet tak třeba malovat, tančit, masírovat či meditovat. Ženský kruh bude jednou měsíčně v KC Fara Libčice. Témata říjen 2022-1. pol. 2023

 1. kruh JÁ A MŮJ ZDROJ 14.10.
 2. kruh MOJE MÁMA A JÁ, JÁ A MOJE DCERA 18.11.
 3. kruh ZAČÁTEK-KONEC 9.12.
 4. kruh 6.1. POROD JAKO CESTA K TRANSFORMACI
 5. kruh 17.2. ODVAHA
 6. kruh 17.3. KDE MÁM HRANICE, UMÍM JE KOMUNIKOVAT?
 7. kruh 21.4. MOJE TĚLO
 8. kruh 26.5. SEBELÁSKA
 9. kruh 16.6. HÝČKACÍ KRUH
 10. kruh 8.9. BÝT ŽENOU

  Další termíny a témata kruhů vypíšu v následujících týdnech. Ke každému tématu zveřejním vždy něco víc předem, aby bylo zřejmé o co půjde a abyste měly nástroje k tomu co čekat a mohly si to uvědomit v každodenním životě.

Kontakt: Tereza Krčková terezaholmeskrckova@gmail.com

CENA: 300 Kč za setkání, platí se hotově na místě.