volnočasové aktivity pro děti a rodiče

Malinový klubík

Základní informace o Malinovém klubíku

Klubík bude v provozu 2x týdně, termín ladíme, rády bychom jej otevřely v pondělí a ve středu, je možnost i v pátek – o termínu probíhá v současnosti hlasování na fb stránce „Malinový klubík Libčice nad Vltavou“ 

Přihlašování na jednotlivé dny probíhá ve FB skupině Malinový Klubík Libčice nad Vltavou, případně e-mailem mcmalina@seznam.cz. Konec přihlašování bude vždy nejpozději do 2 dnů před konáním klubíku.
Maximální počet dětí je 8, min. počet 2 děti.

Klubík bude realizován v prostorách Komunitního centra Fara Libčice, ul. 5. května 66 (vpravo od ZŠ K. Hašlera).
​Fara poskytuje krásné prostředí – k dispozici budeme mít velkou zahradu s venkovní kuchyňkou na hraní, houpačkou, prolézačkou, skluzavkou a dalšími herními prvky. Fara nám poskytuje zázemí pro zajištění svačin pro děti – kuchyň, toalety se sprchovým koutem zajistí snadné řešení případné hygienické „nehody“ 🙂 Program budeme realizovat v sále a dalších místnostech fary, vhodných pro konání kreativních i pohybových her. 
Pokud byste měli zájem o prohlídku prostor, než byste se rozhodli o navštěvování klubíku, jsme Vám k dispozici na mcmalina@seznam.cz. 

Dětem dejte s sebou:
Pleny (pokud je potřebují), náhradní oblečení pro případ nehody (možno nechat v Malině na příště), oblečení na hřiště, bačkůrky, svačinu+pití. Dětem dejte na sebe pohodlné oblečení, které se může ušpinit.

Cena je 350 Kč za dítě. Platí se hotově na místě, případně po předchozí domluvě na účet Centra Malina. 

Kontakty na hlídací tety:
Jana Chalupová: 777 994 252
Julie Menšík Čákiová: 605 866 609
Kateřina Kyselová: 605 907 474

Před první návštěvou prosím vyplňte přiložený dokument (případně až na místě při předání dítěte).