volnočasové aktivity pro děti a rodiče

Malinový klubík

MALINOVÝ KLUBÍK – PONDĚLÍ 8:00 – 11:00

(Děti můžete přivést kdykoliv v čase 8-9h, od 9 do 10h máme organizované aktivity, při kterých budeme rádi mít klid a čas na jejich dokončení – budeme vyrábět či hrát hry. Pokud by bylo potřeba, samozřejmě se můžeme domluvit na příchodu/odchodu individuálně dle vašich potřeb).

Klubík je určen pro děti ve věku 2 – 4 let, které si chtějí zvyknout na režim školičky a maminky, které si potřebují na chvíli odpočinout, nebo něco zařídit bez dětí – s dětmi budeme tvořit, číst a hrát pohádky, hrát si, budeme si hrát v krásné farní zahradě, která skýtá možnosti hrát si i ve venkovní kuchyňce, … Budeme chodit na procházky, na hřiště…


Místo konání: Komunitní centrum Fara Libčice, ul. 5. května 66 (vpravo od ZŠ) 

Fara poskytuje krásné prostředí – k dispozici budeme mít velkou zahradu s venkovní kuchyňkou na hraní, houpačkou, prolézačkou, skluzavkou a dalšími herními prvky. Fara nám poskytuje zázemí pro zajištění svačin pro děti – kuchyň, toalety se sprchovým koutem zajistí snadné řešení případné hygienické „nehody“ 🙂 Program budeme realizovat v sále a dalších místnostech fary, vhodných pro konání kreativních i pohybových her. 
Pokud byste měli zájem o prohlídku prostor, než byste se rozhodli o navštěvování klubíku, jsme Vám k dispozici na mcmalina@seznam.cz. 

O Vaše děti se budou starat: Julie Menšík Čákiová, Jana Chalupová a Kateřina Kyselová (julie.cakiova@gmail.com, janachalupa@centrum.cz)

Cena: 400 Kč / 1 dopoledne. Absence přihlášeného dítěte je třeba nahlásit do 24 hodin před konáním klubíku, v opačném případě se platí storno poplatek ve výši 100 Kč.

Co s sebou: Pleny (pokud je potřebují), svačinu+pití, přezuvky, pohodlné oblečení (+ náhradní) – malujeme, vyrábíme, řádíme, je možné, že se ušpiníme, tak prosíme o obyčejné oblečení… 

Přihlašování: bude probíhat aktuálně na každý klubík, a to formou ankety, vytvořené vždy v předchozím týdnu na fb skupině  Malinový Klubík Libčice nad Vltavou. Přihlašování bude probíhat do dvou dnů před konáním klubíku.

​Maximální počet dětí: 10, minimální počet dětí: 3

Před první návštěvou prosím vyplňte přiložený dokument (případně až na místě při předání dítěte).