Podpora pro Malinu

Sponzorský účet

Pro podporovatele Centra Malina a Komunitního centra Malina, kde působíme, jsme vytvořili speciální transparentní účet jen za účelem vkládání sponzorských darů. Číslo účtu je: 2101990655/2010

Nabízíme také možnost rychlé platby pomocí QR kódu

Podpora hmotná

Stále se snažíme naši činnost zlepšovat, rozšiřovat a přizpůsobovat poptávce. A stále ještě dovybavujeme naše prostory. Bohužel naše finance jsou velmi omezené a tak přivítáme jakoukoli pomoc. Pokud chcete podpořit naše snažení, ale není vám blízká myšlenka finančního daru, pomozte nám třeba věcným darem. Můžete-li a chcete-li nám pomoci, ozvěte se prosím na mail mcmalina@seznam.cz. Všem dárcům předem děkujeme!

Co momentálně potřebujeme:

  • ozvučná dřívka a jakékoliv hudební nástroje pro naše kurzy jak pro lektorku, tak pro děti
  • lego / duplo pro děti navštěvující hernu Maliny 
  • výtvarný materiál: papíry, barvy, roury, lepenky, krabice, lepidla, odřezky, dráty, dřívka, dřevěné krabičky, stuhy, vlna, svíčky, bavlnky, obvazy z prošlé lékárničky, staniol, průklepák….- pokud něco máte a rádi dáte, ozvěte se prosím předem. Dohodneme se na předání atd.

Podpora finanční

Abychom mohli v naší práci pokračovat, vymýšlet nové aktivity a pokračovat v těch osvědčených, jsou zapotřebí i finanční zdroje. Centrum Malina je financována z grantů města Libčice nad Vltavou, z členských příspěvků a kurzovného. Městské dotace pokryjí především nájmy, kurzovné náklady na lektorné. Ostatní výdaje pohltí peníze z členských příspěvků.  Aby zbylo na ceny pro děti, aby mohly být naše kurzy co nejlevnější, aby bylo třeba na nové hračky, hodí se nám i podpora finanční. Naše sdružení má otevřený transparentní účet u Fio banky (2200719465/2010,) na který můžete poslat svůj finanční dar. Pokud budete chtít, můžeme vám vystavit potvrzení o jeho poskytnutí. 
V případě, že samotné poslání  peněz na účet není váš oblíbený způsob podpory neziskových aktivit, nabízíme vám ještě další možnost. Při on-line nakupování nám můžete poslat část své útraty a vás to nebude stát ani korunu. Více o tomto způsobu najdete níže. 

Givt – ​Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz
2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Seznam e-shopů zapojených do projektu Givt je dlouhý. Než tedy nakoupíte on-line, koukněte na www.givt.cz zda ten váš oblíbený mezi nimi není. 

Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují „zbytečně“ 🙂
Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!