Letos jsme se rozhodli, že v Libčicích chceme Velikonoce. S finanční podporou od města Libčice nad Vltavou jsme se rozhodli realizovat hned několik Velikonočních akcí.

ČTVRTEK 28.3. 17:30 – cca 19:30 Pletení pomlázek z pedigu v KC FARA
Pod vedením Evžena Nováka, cena 100 Kč. Přihlašování mailem centrum-malina@seznam.cz

ČTVRTEK 28.3. DOPOLEDNEVelikonoční řehtání v Libčicích
Přidejte se k dětem z Lesní školky Kulíšek, které vybavíme řehtačkami a oni se půjdou projít po Chýnově. Nemáte-li řehtačku, můžete přijít na workshop zdobení řehtaček, a to ve čtvrtek 28.3. v 9:30 do KC Fara. Dostanete svou řehtačku, kterou si vyzdobíte podle libosti – vypalovačkou nebo jen barvami.

ČTVRTEK 28.3. 9:30-10:30 Zdobení řehtaček – kreativní dílna v KC FARA
Na dílně si můžete vyzdobit řehtačku a rovnou se s ní vydat na řehtání. CENA 100 Kč za řehtačku. Přihlašování na centrum-malina@seznam.cz

PÁTEK 29.3. 15:30 – 17:00 Velikonoční háčkované zajíčkové zápichy v KC FARA
Cena workshopu je 70 Kč, v ceně je materiál, háček si můžete donést vlastní nebo vám jej půjčíme. Přihlašování mailem centrum-malina@seznam.cz

OD ČTVRTKA 28.3. Zdobení komunitní kraslice

Společně ozdobíme velkou kraslici (umístěnou na travnatém plácku u autobusové zastávky Náměstí Svobody – naproti pekařství) malými, vámi ozdobenými kraslicemi. Ty budou k vyzvednutí v Pekařství Libčice v jejich otevírací době, během kroužků Maliny v KC Fara Libčice, případně vám je po dohodě doručíme třeba do školky.

Do soboty 30.3. Soutěž o nejlepší mazanec
Pokud se chcete pochlubit, jak skvělý mazanec umíte upéct a třeba se i podělit o recept, přihlaste se do soutěže o nejlepší mazanec a získejte obdiv sousedů i krásné ceny, které do soutěže věnovalo Pekařství Libčice. Svou účast nám potvrďte na centrum-malina@seznam.cz, a to nejpozději do pátku 29.3. Mazanec pak doneste na farmářský trh v sobotu 30.3. v 8:45.

Na trhu pak proběhne anonymní hodnocení přihlášených mazanců. Hlasovat budou návštěvníci trhu. Cca v 11:30 uzavřeme hlasování a vyhlásíme vítěze krásných cen, které věnovalo Pekařství Libčice:
1. místo Dárkový poukaz na 1000 Kč do Pekařství Libčice (s postupným odčerpáváním)
2. místo Dárkový poukaz na 600 Kč do Pekařství Libčice (s postupným odčerpáváním)
3. místo Dárkový balíček od Pekařství Libčice

SOBOTA 30.3. 9:00 – 12:00 Velikonoce pro děti na farmářském trhu na Sokoláku

Připravujeme bohatý doprovodný program na trh:
kreativní dílničky pro děti
– velikonoční zajíčkový fotokoutek
– soutěž o nejlepší mazanec
– velikonoční detektivka pro děti
– hry pro děti s velikonoční tematikou