Máme velkou radost, že první kurz, který jsme v Libčicích realizovali měl velký úspěch a účastníci byli z výsledků své práce nadšeni…

Proto jsme se rozhodli s lektorkou Markétou Menčíkovou začít plánovat další kurz..

V listopadu si budou moci všichni splnit svůj sen a objevit v sobě skryté vlohy pro malování, nebo se posunout ve svých schopnostech zase kousek dál….

Můžeme říci, že výsledek stojí určitě za to…

Tak neváhejte a přihlaste se co nejdříve, kapacita kurzu je omezena.

Kurz se uskuteční o víkendu 4.+5.11. v KC Fara Libčice.

Kurz je určen primárně pro dospělé, ale krásně to zvládnou i děti od cca 10 let.

Naučíte se kreslit a perfektně pracovat s tužkou. Osvědčenými postupy se naučíte dívat kolem sebe tak, abyste to, co vidíte, dokázali přenést nejen na papír, ale třeba i na plátno.

Kurz povede Markéta Menčíková, která vede kurzy nejen ve svém ateliéru v Mnetěši deset let.

S Markétou a její prací se můžete seznámit zde:
https://www.mamen.cz/
https://tv.nova.cz/porad/o-10-let-mladsi/bonus/4505-dana-z-o-10-let-mladsi-si-vyzkousela-hodne-neobvyklou-metodu-co-na-ni-rika

Termín konání kurzu: sobota 4. 11. 10-17h + neděle 5.11. 12-17h

Co s sebou: pohodlné oblečení, přezůvky a svačinu. Nenoste s sebou žádné předlohy ani pomůcky na kreslení, vše dostanete.

Cena: 2100 Kč, platbu uhraďte na účet Centra Malina  2200719465/2010, do poznámky napište „MALBA HEMISFÉRA“ a Vaše jméno. Úhradou kurzovného bude Vaše rezervace místa na kurzu potvrzena. Pokud byste se nakonec nemohli kurzu zúčastnit, vrátíme Vám kurzovné ve výši 1800 Kč zpět na účet, a to neprodleně, jakmile od Vás tuto informaci obdržíme e-mailem na centrum-malina@seznam.cz.