I letos se těšíme na tradiční svatomartinský lampiónový průvod. Nachystejte si světélka, v sobotu 11.11. přijede Martin na bílém koni.

Začátek akce je v 16:00 v zahradě KC Fara Libčice. Pro děti bude připravená hra, tematická výtvarná dílnička a občerstvení. Před odchodem nám ještě Kulíšci z lesní školky zazpívají písničky a cca v 16:50 zamíří světélkový průvod směr náplavka, kde na nás budou čekat herci z Libčického ochotnického divadla LOĎ. Malovanými vločkami zasněžíme i nějaký chodník v Libčicích.
Na náplavce opět uvidíte stínové představení o životě sv. Martina a na konci bude sníh! Děti a dospělé s alergií na peří upozorňujeme, že na konečný „sníh“ je v jejich případě lepší poodejít. Sníh foukáme daleko a vysoko. Tak abyste předešli případným zdravotním problémům.

Chceme také rozdávat tradiční svatomartinské rohlíčky a budeme moc rádi za pomoc s jejich pečením! Můžete péct? Ozvěte se nám prosím na centrum-malina@seznam.cz

Výtěžek z dobrovolného vstupného a příspěvků na rohlíčky a občerstvení poputuje na dobročinné účely! Přesně tak, jak by si to sv. Martin sám přál.

Akci finančně podpořilo město Libčice nad Vltavou, partnery jsou: Libčické ochotnické divadlo LOĎ, Lesní MŠ Kulíšek, Skautské středisko Osmička, ZŠ Karla Hašlera