Jako každý rok, i letos můžete svým dětem dopřát zábavný a naučný program s Malinou během příměstských táborů. Konají se v KC Fara Libčice, každý den od pondělí do pátku od 7:00 do 17:00 hodin.

Tábory povede již tradiční duo – Jana Chalupová a Jana Švédová !

ČERVENEC: 15.-19.7.2024

SRPEN: 12.-16.8.2024

Program tábora:

  • Každý den děti mohou přicházet mezi 7. a 9. hodinou, v této době je volná zábava, děti si mohou něco pěkného vytvořit v kreativním koutku, nebo hrát spolu v herně, kde mohou využít různé herní prvky, hrát společenské a stolní hry, nebo venku sportovat…
  • Od 9 hodin začíná společný organizovaný program. Realizujeme týmové hry, bojovky, nebo si uděláme výlety do okolí či jedeme na celodenní výlet do okolí Libčic (jezdíváme do Úholiček na Švestkovnu a na obří houpačky, do Prahy, kde navštívíme zajímavou výstavu, muzeum, divadlo či kino….). Dle počasí a volných termínů bychom rádi také zrealizovali cyklovýlet do okolí spojený s projížďkou na koních v Dolanech.
  • Denní program ukončujeme vždy opět v KC Fara, kam většinou přijíždíme do 16h, děti pak mají volnou zábavu až do ukončení tábora v 17h. Děti si tak můžete vyzvedávat kdykoliv během 16-17h.

Pro koho je tábor určen? Pro děti ve věku cca 6- cca 12 let. Je potřeba, aby děti poslouchaly, uměly jezdit na kole…

Cena?

2900 Kč / týden pro aktuální členy či sponzory Centra Malina (r. 2024), pro ostatní platí cena 3000 Kč / týden. Pokud byste potřebovali zajistit program pro děti pouze na některé dny, pokud budeme mít volnou kapacitu, můžete děti také přihlásit. Upřednostněni budou zájemci o celý týden. Cena za 1 den je pak 750 Kč.

Cena zahrnuje: program, cestovné, vstupné a jízdné, každý den oběd, denně 2x svačinu a pitný režim.

Místo na táboře si zarezervujte na centrum-malina@seznam.cz, jakmile Vám potvrdíme, že je na táboře ještě místo pro Vaše dítě, můžete pak vyplnit přihlášku uvedenou v odkazu níže a vhodit ji do schránky KC Fara, 5. května 66. Pokud to pro Vás je komplikace, pak můžete poslat přihlášku e-mailem na centrum-malina@seznam.cz. Platbou pak stvrdíte svou rezervaci.

Přihláška na tábor ke stažení zde