Chcete zjistit, jak skutečně krásně kreslit pastelkami?
Každý máme doma nějaké. A není nijak těžké s nimi něco vybarvit. Na tomto kurzu vás provedu tak, že hotový obrázek bude úplně jiný, krásnější, než byly vaše dosavadní výsledky.
Naučíte se poznat rozdíl mezi jednotlivými značkami, vyzkoušíte si různé techniky vybarvovaní a celkově pastelky zušlechtíte díky různým speciálním pomůckám.

Kurz je určen nejen pro ty, kteří mají s kreslením zkušenosti, užijí si ho i úplní začátečníci. Kurz je určen primárně pro dospělé, ale krásně ho zvládnou i děti od cca 12 let.

KDY? V neděli 28.1.2024, 12:30-17:30

KDE? V KC Fara Libčice, 5. května 66, Libčice nad Vltavou

S KÝM? S Markétou Menčíkovou, která v Libčicích úspěšně provedla kurzem kreslení pravou mozkovou hemisférou téměř 20 kurzistů. S Markétou a její prací se můžete seznámit zde:
https://www.mamen.cz/

CO S SEBOU? Přezůvky a svačinu. Nenoste s sebou žádné předlohy ani pomůcky na kreslení, vše dostanete.

CENA? 1000,- Kč. Platbu uhraďte na účet Centra Malina  2200719465/2010, do poznámky napište „PASTELKY“ a Vaše jméno. Úhradou kurzovného bude Vaše rezervace místa na kurzu potvrzena, proto neváhejte, kapacita je omezena. Pokud byste se nakonec nemohli kurzu zúčastnit, vrátíme Vám kurzovné ve výši 700 Kč zpět na účet, a to neprodleně, jakmile od Vás tuto informaci obdržíme e-mailem na centrum-malina@seznam.cz.