volnočasové aktivity pro děti a rodiče

TeenDen 2022

Přihlaste se ZDE na akce s omezenou kapacitou.
Ať vám držíme místo! A ať víme, kolik vás dora

Fotosoutěž na téma „Ze života TEENAGERA“.
Kategorie:
Samostatná fotografie
Fotografická sbírka (série max 10 snímků by měla vyprávět nějaký ucelený příběh či nezávislé snímky které k sobě budou korespondovat.)
Své fotky posílejte do pátku 23.9. na mcmalina@seznam.cz a soutěžte o krásné ceny od firmy VAUDE (batohy, poukázky na nákup). V neděli 25.9. vyhlásíme vítěze.

V pondělí odstartuje QR hra po celých Libčicích. Taková bojovka s mobilem v ruce ;). Sledujte náš web a náš FB pro bližší informace!!!

Boxerský cop

Pondělí:
15:00 – 16:00 kurz pletení copů s kadeřnicí Petrou Veberovou v (www.facebook.com/petraveberovakadernictvi/) Naučí vás jak upravit vlasy zaplétáním – hlavně se zaměří na tzv. boxerský cop, ideální pro sporty. Kurzu bude v KC Fara Libčice.
16:00 – 18:00 kurz líčení s Helenou Maxovou a ………. Dámy vás naučí, jak se správně starat (i o problematickou pleť), ukáží vám jak se právně nalíčit. Vše si můžete vyzkoušet v KC Fara Libčice.

Úterý:
15:00-18:00 Slackline s Tomášem Lisým v parku vedle ZUŠ, bez registrace. Sportovní oblečení je lepší. Akce je bez on-line registrace!
17:30 – 18:30 Fotoworkshop a povídání s profesionálním sportovním fotoreportérem Jiřím Křenkem. Akce je vhodná i pro dospělé!!!
O Jiřím Křenkovi: Jiří Křenek má jako jediný Čech akreditaci na focení Formule 1, získal nemálo ocenění za svou práci profesionálního fotografa…Celý článek o něm najdete ZDE.
18:30 – 19:00 Boulder u Upírků (Vltavská 751) – možnost vyzkoušet si u nás lezecké cesty – Vltavská 751, vstup po značených šipkách až na boulder, lezečky k půjčení. Na větší nohu raději vlastní čisté tenisky s sebou.
19:30 – cca 20:00 Lasergame s Upírky v zahradě KC Fara Libčice. Minimálně pro 6 hráčů.

Středa:
14:00 – 15:00 Dance a párová jóga s Majdou Šaclovou. Naše oblíbená lektorka jógy vám ukáže méně známé, ale pro teenagery možná atraktivnější, druhy jógy. Párová jóga není určená jen „párům“, ale i dvěma kamarádkám, či kamarádům. Oboje proběhne v KC Fara Libčice.
17:00 – 19:00 Virtuální realita s Honzou Menšíkem. Náš lektor kurzu Technomani vás zavede do světa virtuální reality. Přijďte si ji vyzkoušet do klubovny v libčické hasičárně (Za kovárnou 376, budova bývalé policie).

Čtvrtek:
14:00 – 16:00 Traktory a jízda na traktoru – technická zručnost – soutěž / slalom s balíky sena – technické povídání. To vše na louce pod Chýnovským lesem pod hlavičkou Traktorklub Libčice.
16:00 – 17:00 Otevřená hodina OCR překážek s Laguninem (zahrada, Vltavská 751) . Aneb přijďte si vyzkoušet gladiátroské závody. Akce je bez on-line registrace!

Jell-O nápoj

Pátek:
12:00 – 16:00 policejní testy fyzické připravenosti a ukázka vozidel pod hlavičkou Policie ČR. Zjistěte, zda by vás mezi policisty vzali a zároveň se můžete poměřit s ostatními a třeba i něco vyhrát. A to na hřišti u Sokolovny, s velkým díkem pro Aničku Štisovou. Přijít můžete bez on-line registrace!
17:00 – 18:00 výroba jell-O nápojů...aneb ohromte kamarády na večírku nápoji v podobě želé drinků. Je to zábava vyrábět, je to zábava konzumovat! Pod vedením Hanky Novákové v KC Fara Libčice.

Sobota:
14:00 – 15:00 Zumba s Jiřinkou Posledníkovou. Protáhněte si těla v KC Fara Libčice.
PRO NEMOC ZRUŠENO!!!!

Neděle:
9:30 – ???
Libčický pohárek pod hlavičkou Tomáše Lisého. Už tradiční závody na kole pro děti i dospělé na nové trati mezi Libčicemi a Dolany. Opět se můžete těšit na štafetu rodič + dítě.
Kromě tradičních dětských závodů vypisujeme také závod v kategorii juniorů a dospělých na cca 10 km trati. Prostor startu a cíle: louka „u jezu“ v Dolanech. Více o akci na www.facebook.com/events/794373911690842
10:00 – 11:00 rychlokurz první pomoci s SDH Libčice nad Vltavou pod vedením certifikovaného lektora Honzy Menšíka. Dozvíte se jak, správně poskytnout první pomoc, vyzkoušíte si vše i prakticky. Kurz první pomoci proběhne během Libčického pohárku na louce „u jezu“ u vodní elektrárny Dolany.
Obě akce jsou bez on-line registrace!

Přihlaste se ZDE na akce s omezenou kapacitou.
Ať vám držíme místo! A ať víme, kolik vás dorazí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.