V sobotu 2.12. chystáme pro děti další Mikulášskou besídku. Tentokrát na novém místě – v areálu a restauraci na Libčické plovárně. Doufáme, že tuto změnu uvítáte. Část programu bude stále probíhat venku, ale bude i místo na zahřátí a k Mikulášovi se najednou vejde více dětí.

Děti mohou chodit už od 16:00, na zahradě bude pro ně připravený doprovodný program (stezka, samoobslužná stanoviště), opět nebesko/pekelná výzdoba, (vnitřní) výtvarná dílna, tanec a hry…a v 17:30, pokud se nám ho podaří přivolat, dorazí Mikuláš! Ten rozdá dětem jejich zarezervované balíčky.

Program plánujeme cca takto:

16:00 – 17:00 v areálu mikulášská stezka, venkovní tematická stanoviště a hry, uvnitř kreativní dílna a drobné občerstvení
16:45 společné tančení
17:00 soutěže o ceny
17:15 společné volání Mikuláše
17:30 příchod Mikuláše a rozdávání balíčků. Nejprve dostanou balíčky děti, které se bojí/nechtějí zpívat či recitovat, nebo nechtějí čekat či pospíchají domů. Kdo si chce Mikuláše užít, může počkat na druhé kolo, které bude právě pro ně.

Cena balíčku je 50 Kč, chcete-li pro děti i na míru psaný dopis od Mikuláše (ten Vám pošleme e-mailem, abyste ho mohli předem vhodit do své schránky a s dětmi objevit), je cena balíčku 60 Kč. Balíčky si rezervujte  ZDE. Pak prosíme o úhradu dané částky na č. účtu: 2200719465/2010 a do poznámky napište MIKULÁŠ a Vaše jméno, pod kterým jste udělali rezervaci.

Chcete-li, aby Vaše dítě dostalo od Mikuláše i letos osobní pozvání, nezapomeňte ve formuláři vyplnit poslední kolonku. Náš Mikuláš je hodný a dětem raději posílá hezké dopisy, prosíme tedy piště hlavně hezké vlastnosti či činy Vašich dětí. Nějakou neplechu přidat také můžete, ať děti vidí, že je Mikuláš zná ;).