Vydej se na následujících šest stanovišť. Na každém zjisti jednu informaci, která tě dovede ke schránce s heslem do soutěže o hodnotné ceny!

Schránka s heslem se nachází na těchto souřadnicích: 50°1 A.BC‚N, 14°2 D.EF ‚E 

Tvým úkolem je zjistit číslice, které se nachází na pozicích tučně zvýrazněných písmen (A-F). Bez získání odpovědí to ani nezkoušej, dovedlo by tě to úplně nějak jinam… 😊 Ale nemusíš se bát, všechny číslice zjistíš pozornou procházkou po Libčicích. Pro každé písmeno musíš navštívit jedno určené místo:

A) Sokolák (Na parkurovém hřišti spočítej, kolik se zde nachází pneumatik. Pro souřadnici od čísla odečti trojku.)

B) KC Fara Libčice (Postav se před budovu z ulice a spočítej modrá okna.)

C) Klubovna Upírků ve Vltavské ulici (Pozorně si prohlédni vitríny před klubovnou. V jedné z nich se nachází provázky s uzly. Spočítej, kolik je tam uvázaných uzlů. Pro souřadnici odečti od čísla jedničku)

D) Hasičárna Libčice (Postav se před budovu a koukni nahoru. Spočítej, kolik má hasičárna sirén.)

E) Klubovna Skautů v Letecké hasičárně (Na zdi budovy se nachází pamětní deska padlým hasičům. Pozorně si ji přečti a poznamenej si poslední číslici roku, kdy byla pamětní deska odhalena. Pro souřadnici k číslu přičti dvojku.)

F) Oranžové hřiště (Mezi dvěma prolézačkami se nachází řetězový most. Spočítej počet prkýnek, která tvoří podlahu mostu a od toho odečti 17.)

Nalezené souřadnice zadej do mapy (otevři si mapy.cz, nebo maps.google.com a do okénka vyhledávání zadejte obě doplněné souřadnice.) Mapa tě navede k místu, kde najdeš schovanou schránku s logem akce TeenDen 2023. Ve schránce najdeš heslo, které zadej do formuláře níže pod obrázkem.
Každé jméno (kontakt) bude do slosování zařazen jen jednou. SE SCHRÁNKOU SE VYFOŤ A VRAŤ ZPĚT NA MÍSTO!!! Fotografii můžeme po vylosovaných výhercích vyžadovat jako důkaz, že schránku opravdu našli.

Hrajeme o powerbanku, sluchátka Sony, repráček a krabičkové rébusy.